DHOMA TRESHE
me ballkon dhe pamje nga deti


Shërbimet
1 krevat dopio + 1 tek ose 1 krevat dopio + 1 sofa bed
ose 2 krevate twin + 1 sofa bed
Dush
Shampo/krem trupi/sapun
Shapkat e dhomës
Kasafortë
Tharëse flokësh
Satellite TV (Flat screen TV)
Wi Fi -  Internet Falas
A/C -kondicioner
Ballkon me karrike / tharëse rrobash
  


Çmimi i dhomës përfshin mëngjesin, shezlonat në pishinë dhe plazh dhe parking.

Maj
Çmimi standard: 90 € /nata
Çmimi për 2 të rritur + 1 fëmijë 0 - 12 vjec: 75 € /nata

Qershor
Çmimi standard: 110 €/nata
Çmimi për 2 të rritur + 1 fëmijë 0 - 12 vjec: 95 € /nata

Korrik
Çmimi standard: 140 €/nata
Çmimi për 2 të rritur + 1 fëmijë 0 - 12 vjec: 120 € /nata

Gusht
Çmimi standard: 150 €/nata
Çmimi për 2 të rritur + 1 fëmijë 0 - 12 vjec: 130 € /nata

Shtator
Çmimi standard: 110 €/nata
Çmimi për 2 të rritur + 1 fëmijë 0 - 12 vjec: 95 € /nata

per informacion dhe rezervime info@valtahotel.al