DHOMA KOMFORT
me ballkon dhe pamje nga deti
kati përdhe

Shërbimet
1 krevat dopio  ose 1 krevat dopio + 1 tek 
Dush
Shampo/krem trupi/sapun
Shapkat e dhomës
Kasafortë
Tharëse flokësh
Satellite TV (Flat screen TV)
Wi Fi -  Internet Falas
A/C -kondicioner
Ballkon me karrike / tharëse rrobash

Çmimi i dhomës përfshin mëngjesin, shezlonat në pishinë dhe plazh dhe parking.

Maj
Dhoma çift: 60 € /nata
Dhoma tek (1 klient): 50 € /nata

Qershor
Dhoma çift: 70 € /nata
Dhoma tek (1 klient): 60 € /nata


Korrik
Dhoma çift:  88 € /nata
Dhoma tek (1 klient): 70 € /nata

Gusht
Dhoma çift:  98 € /nata
Dhoma tek (1 klient): 70 € /nata

Shtator
Dhoma çift: 70 € /nata
Dhoma tek (1 klient): 60 € /nata

informacion & rezervime
info@valtahotel.al