DHOMA FAMILJARE
me ballkon dhe pamje nga deti

Shërbimet
1 krevat dopio + 2 tek 
ose 2 krevate twin + 1 sofa bed
Dush
Shampo/krem trupi/sapun
Shapkat e dhomës
Kasafortë
Tharëse flokësh
Satellite TV (Flat screen TV)
Wi Fi -  Internet Falas
A/C -kondicioner
Ballkon me karrike / tharëse rrobash


Çmimi i dhomës përfshin mëngjesin, shezlonat në pishinë dhe plazh dhe parking.

Maj
Çmimi standard: 120 € /nata

Qershor
Çmimi standard: 150 €/nata

Korrik
Çmimi standard: 170 €/nata

Gusht
Çmimi standard: 180 €/nata

Shtator
Çmimi standard: 150 € /nata

per informacion dhe rezervime
info@valtahotel.al