DHOMA CIFT
me ballkon dhe pamje nga deti


Shërbimet
Krevat dopio
Dush
Shampo/krem trupi/sapun
Shapkat e dhomës
Kasafortë
Tharëse flokësh
Satellite TV (Flat screen TV)
Wi Fi -  Internet Falas
A/C - kondicioner
Ballkon me karrike / tharëse rrobashÇmimi i dhomës përfshin mëngjesin, shezlonat në pishinë dhe plazh dhe parking.

Maj

Çmimi standard: 60 € /nata
Dhoma teke (1 klient): 40 € /nata

Qershor
Çmimi standard: 76 € /nata
Dhoma teke (1 klient) : 60 € /nata

Korrik
Çmimi standard: 98 € /nata
Dhoma teke (1 klient): 80 € /nata

Gusht
Çmimi standard: 104 € /nata
Dhoma teke (1 klient): 90 € /nata

Shtator
Çmimi standard: 76 € /night
Dhoma teke (1 klient): 60 € /night

informacion dhe rezervime
info@valtahotel.al