GRAND SUITA
me ballkon dhe pamje nga deti

140m2

Shërbimet
1 krevat dopio  dhe 2 krevate tek
Tavoline për 6 persona
2 Tualete 
Jacuzzi
Dush
Shampo / krem trupi / sapun
Rrobëdishan
Shapkat e dhomës
Kasafortë
Tharëse flokësh
Satellite TV (Flat screen TV)
Wi Fi -  Internet Falas
A/C -kondicioner
Ballkon me ulëse / varëse rrobash
Caj/Kafe
Pjata / pirunë / thikë
Shishe verë
Fruta

Për cmimin e dhomës sipas periudhës, ju lutem kontaktoni me
recepsionin përmes e-mailit.